Тости до різних застіль
Ти хочеш притулитись до тіла? Відчути обличчям гаряче дихання? Спітніти від знемоги? Змінювати позиції? Входити, виходити, рухатися назад, уперед?
Пропоную випити за розуміння! Без нього в нашому житті було б не так мирно і гармонійно.
Гарем султана був за п’ять кілометрів від палацу. Щодня султан посилав свого слугу по дівчину. Султан дожив до ста років, а слуга помер у тридцять.
Я бажаю тобі купу грошей, море любові і багато часу, щоб насолодитися цим!
Перший тост: До побачення! Тверезими ми з вами сьогодні не побачимось!
Вип’ємо за чесних та скромних людей! Тим більше, що нас так мало залишилося…
Жінки діляться на три категорії – на “дам”, на “не дам”, та “дам, але не вам”. Тож вип’ємо ж за дам!
З гарною компанією, як то кажуть, гріх не випити. Тож давайте не будемо гршішити, а, піднявши келихи, вип’ємо!










