Давайте вип’ємо за те, що б ніхто з нас не розчарувався в житті

Давайте вип’ємо за те, що б ніхто з нас не розчарувався в житті Красиві тости для будь-яких застіль
Давайте вип’ємо за те, що б ніхто з нас не розчарувався в житті

Давайте вип’ємо за те, що б ніхто з нас не розчарувався в житті. Що б у кожному серці палав вогонь любові і спраги до всього хорошого, доброго і яскравого в цьому світі. Що б кожен бачив яскраву мету, немов Полярну зірку на нічному небі!

Читати  Якось пролився мед, і на нього налетіли мухи
Оцініть статтю
58000.com.ua